KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155297
nr 1715 5297
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Blommstilleben. Signerad, daterad -71. Olja på pannå, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:40:14
4/8 10:12:49
500 kr
4/8 20:33:09
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann